Přehled akcí 2019:

  (více info níže) 

  • 16.11. prodloužená Jin jóga s Bárou- polovina obsazena
  • 22.-24.11. jógový pobyt v Hotelu Amálka - obsazeno
  • 7.12. Acrojóga aneb jógové létání podruhé (Kateřina a Libor Hilerovi)
  • 14.12. předvánoční jógové soirée (Veronika)
  • 1.1. Novoroční jóga
  • 1.2.2020 Workshop Marma terapie- sebeléčivý potenciál těla (Iamme Candlewick alias Andrea) - plní se

Akce jsou průběžně doplňovány a aktualizovány!


Pobyty a workshopy na rok 2020 jsou již v plném proudu v jednání a plánování...:)

1.2.2020 workshop Marma terapie

UKO 13.-15.3.2020

Bohemian Cottage 25.-28.9.

Sklář v Harrachově 5.-7.6.

Sicílie v květnu 16.-23.5.Jóga pro děti- obsazenoKDY? od 1.10.

ČAS? 16.10-17.00

CENA? 1000,- (10 lekcí)


Lekce jógy pro školkové děti od 3-6 let pod vedením Lenky.

Jóga pro děti učí děti spolupracovat, rozvíjet motoriku, naučí je zklidnit se, ale i pořádně zadovádět. Lekce je vedena formou hry a každá lekce je tematicky zaměřena.

Lenka Varclová je nejen skvělou lektorkou dětské jógy, ale také zakladatelkou dětské skupiny Želvička www.zelvicka.eu

Kapacita kurzu je omezena, rezervace nutná:

Lenka Varclová - 739 828 598, info@zelvicka.eu

info@jogatecka.cz


Lekce je BEZ rodičů, ti si mohou skočit zatím do botanické či do Šestidomí:)


Na kurz se vztahují všeobecné storno podmínky, viz záložka "Ostatní".


Absenci na kurzu řešíte individuálně s Lenkou. Nepřítomnost na lekci, prosím, hlašte nejpozději v daný den DOPOLEDNE ! Vaše místo je nabídnuto jednorázově náhradníkům, kteří o lekce také mají zájem.

Při dlouhodobé nemoci lze nárokovat vrácení kurzovného pouze v případě doložení lékařské zprávy. 


Hormonální jógová terapie

pro ženy dle Dinah Rodrigués

KDY? ... připravuje se na leden 2020

ČAS?


CENA? 2400,- (v ceně jsou podrobné materiály na domácí cvičení, drobné občerstvení ve studiu)

Rezervace: info@jogatecka.cz

Info k platbě mailem.

Uskuteční se při minimálním počtu 5 účastnic. Kapacita je omezená.


Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodrigués s certifikovanou lektorkou Veronikou Hrabákovou.

Přečtěte si o hormonální józe zde:

https://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/hormonalni-jogova-terapie/


ÚVOD DO MEDITACE a AJURVÉDSKÉ VAŘENÍ


Kde? Jóga.

Kdy? 2020
Čas a cena?

10.00-13.00 Ajurvédské vaření (1200,-)

14.00-17.30 Úvod do meditace (790,-)

Oba workshopy: 1750,-

Rezervace je platná až po uhrazení nevratné zálohy nebo celé částky.

Ajurvédské vaření: nevratná záloha: 600,- nebo celá částka 1200,-
Úvod do meditace: nevratná záloha 400,- nebo celá částka 790,-
Balíček Ajurvédské vaření+ úvod do meditace: nevratná záloha 1000,- nebo celá částka 1750,-

Lze se zúčastnit každé akce zvlášť (cena je uvedena jednotlivě pod událostí) a nebo lze zakoupit výhodněji jako balíček za cenu 1750,-


Na obě akce je omezená kapacita míst!


10.00-13.00 Ajurvédské vaření
Zveme vás na workshop "Ajurvédské vaření", na kterém se naučíte, jak si připravit základní ájurvédské pokrmy z čerstvých potravin a koření bez dochucovadel. Seznámíte se také se základními pravidly ájurvédy, starobylé indické medicíny, která se označuje za sestru jógy.
Workshop je zaměřený prakticky, je určen pro širokou veřejnost i studenty jógy a může být výbornou inspirací, jak uchopit své zdraví do vlastních rukou. Připravovat budeme jídla vhodná pro všechny tři dóši (metabolické typy).
- zeleninová polévka, hlavní pokrm bramborové sabdží, okurková rájta, dezert shrikhand
V ceně jsou veškeré potřebné suroviny.


Úvod do meditace


STRES - HLUK - VNITŘNÍ NEKLID jsou nejčastějšími spouštěči vnitřní nepohody, špatných nálad, syndromu vyhoření či v konečném důsledku deprese. Občas má člověk pocit, že by z hlučného světa utekl na pustý ostrov, kde by zůstal pouze sám se sebou. Tuto duševní oázu však může nalézt uvnitř sebe technikami všímavosti či meditací.
Workshop "Úvod do meditace" slouží k tomu, aby se účastníci dozvěděli něco o základech meditačních technik a dokázali tyto techniky použít v situacích, kdy je to potřeba (stres, potřeba koncentrace a vnitřního klidu). Využíváno je jak jógového, tak i budhistického přístupu.


Program
• Krátký teoretický úvod do meditace a technik všímavosti
• Dech udždžají jako brána do přítomnosti
• Meditace SO-HAM
• Meditace s verbalizací (s ohledem ke slovu a skutečnosti)
• Meditace v chůzi: ČANKAMANA
• Mantra AUM jako očista mysli
• Meditace: Sudharšan Dhjána


Závěr
Při workshopu získají účastníci inspiraci, jak praktikovat meditační techniky v běžném životě, kdy při pravidelném praktikování dosáhnou vnitřního klidu a pokoje.


Rezervace a info mailem: info@jogatecka.cz

ACRO JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ


LEKTOŘI: Kateřina Burešová Hilerová a Libor Hiler

KDY? 7.12.

CENA? 800,- (nevratná záloha 400,-) Vaše místo je rezervováno až po uhrazení nevratné zálohy 400,- nebo celé částky na účet či osobně ve studiu)

KDE? Jóga.
ČAS? 10.00-13.00
Rezervace: 

info@jogatecka.cz

Pojďte s námi zjistit, jak báječné je překonávat výzvy ve dvou a více lidech. Pojďte s námi objevit, že zvládnete mnohem víc, než jste si kdy dokázali představit. Pojďte s námi létat.

Už jste někdy acro jógu zkoušeli, ale nemáte moc času trénovat, tak se vám to už trochu vypařilo? Acro jógu zkoušíte občas z videií, ale některých prvků se bojíte, nebo nevíte jak na ně? Ještě nikdy jste acro jógu nezkoušeli, ale máte chuť zjisti jaké to je, bezpečně si zalétat? Pak je tohle workshop pro vás!

3 hodiny partnerské jógy pro začátečníky i ty, co již acro jógu někdy zkoušeli Nepotřebujete ani parťáka, ani předchozí zkušenosti, přijďte to vyzkoušet!

Workshop bude vhodný i pro ty, kteří nebyli na žádném acro workshopu nebo kteří již zažili "první" workshop ve studiu Jóga. - jako vždycky projedeme i základy. Acro jóga vychází z prvků jógy, z dynamiky akrobacie a přidává i špetku pečující thajské masáže. Díky tomu buduje sílu, ale i důvěru, zlepšuje koordinaci a schopnost spolupráce i komunikace. Ale hlavně je hravá. Nemusíte se bát žádných velkých složitostí nebo toho, že jste jógu nikdy nezkoušeli. Není třeba ani předchozí zkušenost, ani partner. Stačí přijít jen s dobrou náladou a chutí zkusit něco nového.

Workshop je určen především úplným začátečníkům, ale i mírně pokročilí se nudit nebudou.

Acro jóga vás bude bavit. Nebojte se a přijďte zkusit létat!

Těší se na vás Katka a Libor


Lekce BabYogyUŽ CHODÍM KOLEM NÁBYTKU (12m - cca 24m)

KDY? od 23.9. pondělí  9:50-10:35

CENA? 1300,- kurz 10 lekcí

KDE? Jóga.

Rezervace: info@jogatecka.cz


Kategorie "Už chodím kolem nábytku" je pro ty, kteří již poznávají kouzlo nožiček a snaží se dostat všude, kde se dá něčeho přidržet. Kategorie, kde se z malých stávají velcí a touží poznávat svět (s maminkou za zády:). Podíváme se na správné postavení těla- i maminky a zaměříme se na hrubou i jemnou motoriku.Lekce trvá 45 minut.


Potřebujete-li kojit, kojte.

Pokud přijedete s kočárkem, dá se přivázat (vlastním zámkem) k zábradlí na terase u studia.

Lekce jsou vhodné pro zdravá miminka. Platí i pro maminky, které jsou po porodu lékařem uznány za způsobilé cvičit.

Náhrada 1 lekce po dohodě s lektorkou. Nelze nárokovat vrácení kurzovného. Při dlouhodobé nemoci po předložení lékařské zprávy a včasném omluvení absence.

Samozřejmě s dětmi se nedá nic plánovat, ale i tady platí včasné omlouvání z lekce. Lekce probíhají dopoledne, tudíž večer předem.

Pokud se s dítětem chystáte na očkování, zvažte pak svou účast na lekci, dítě může být v nepohodě a unavené. Stejně tak v případě nachlazení dítěte i Vašeho.

Lekce jsou vypsány formou kurzu, nelze tedy jednorázově přijít zrovna podle toho, jak se daný termín hodí, či nikoli.  Je nutné, aby si děti zvykly na prostředí, lektorku a vzájemně na sebe.

Workshop MARMA terapie- sebeléčivý potenciál těla


CO? Workshop MARMA TERAPIE- sebeléčivý potenciál těla


LEKTOR? Iamme Candlewick (Andrea)

KDY? sobota 1.2.2020

ČAS? 10:00-14:00 s krátkou pauzou

CENA? 890,- (Místo je rezervováno až po uhrazení celé částky nebo nevratné zálohy 490,- v hotovosti ve studiu či na účet. Info a rezervace mailem info@jogatecka.cz)

Kapacita míst je omezená.


Marma terapie je intenzivní ajurvédskou formou práce s tělem za užití marma bodů - míst v těle, kde se setkávají svaly, cévy, kosti, vazivová tkáň a/nebo klouby. V těle je celkem 107 hlavních marma bodů (108mým marma bodem je samotná mysl). Každý marma bod je spojený s konkrétním orgánem v těle, psychickými a emočními tématy, energetickými drahami a specifickým léčivým potenciálem. Marma zjednodušeně řečeno znamená citlivý nebo zranitelný bod, prostor těla. Skrze místa, kde jsme citliví a zranitelní, se nám také může dostat léčení nebo možnosti uvolnění konkrétních tělesně-emočních bloků, se kterými marma pracuje.

Práce s marma body pozitivně ovlivňuje konkrétní tělesné orgány a fyzické i energetické dráhy těla, odbourává jejich zatížení a emočně podmíněná témata spojená s nimi na rovině psychické. Obecně lze říci, že marma terapie pomáhá harmonizovat tělo i mysl a uvede člověka do hluboké relaxace, v konkrétních případech pak pracuje s konkrétní tělesně-duševní situací klienta, se kterým si k práci vždy stanovím konkrétní záměr.

Workshop marma terapie Vás provede základem filosofie marma bodů, která je stará jako sama historie Indie, odkud tato vzácná nauka o práci s tělem a duší pochází. Ukážeme si konkrétní body na těle a způsob, jak je možné s nimi pracovat a vysvětlíme, jaký účinek taková práce může mít na naše tělo, mysl i psychiku. Vysvětlíme si, co znamená, když je konkrétní bod výrazně citlivý a jakým způsobem můžeme sebe sama skrze marma body podpořit v sebeléčení v souvisloti se specifickými zdravotními a psychickými problémy.
Tento workshop je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o východní formy léčení, seberozvoj, léčivý potenciál vlastního těla a práci se sebou i s druhými.