Přehled akcí 2022:

(více info níže) 


  • zůstává úterní ONLINE lekce od 19.00
  • 3.9. Pes hlavou dolů - teplický jógový festival
  • 23.-25.9. jógový pobyt ve Skláři v Harrachově (Veronika)- poslední pokoj
  • 18.-20.11. jógový pobyt v Hotelu Amálka (Veronika)- plní se

Akce jsou průběžně doplňovány a aktualizovány!

2023!

  • 26.3. Václav Krejčík a Jakub Šamberger TOUR

Prodloužená Jin jóga za zvuku gongu

Kdy: připravuje se

Kde: studio Jóga., Teplice

Lektorka: Bára Nejedlá Yoga
Čas: 18:45 - 20:45
Cena: 350 Kč

Místo je rezervováno až po uhrazení nevratné zálohy 200,- (ve studiu či na účet).

Doplatek na místě/na účet. Na akci se vztahují všeobecné storno podmínky.


Rezervace nutná, kapacita míst je omezená! Svou podložku si rezervujte na: info@jogatecka.cz

Co vás na této lekci vlastně čeká?
Lekci začneme jako vždy úvodní zklidňující dechovou technikou, a poté se pomalu přesuneme do jednotlivých jinových pozic, které budou tentokrát zpestřeny o zvuky gongu. Závěrem pak bude relaxace s aromaterapeutickým dotekem a kapkou směsi éterických olejů.

Co je Jin jóga?
Jedná se o jemný styl jógy, který je charakteristický delšími výdržemi v jednotlivých pozicích než na běžné dynamičtější lekci. Využíváme během něj různé pomůcky - deky, bločky a bolstery, které nám usnadňují setrvání v pozicích a umožňují nám dosáhnout ještě většího uvolnění. Při pravidelném praktikování nás dokáže nabít novou energií a uvolnit dlouhotrvající bloky. Po lekci můžete vnímat rozdíly v podobě kvalitního spánku, klidnou mysl a lepší soustředění.

Jóga skrze smysly & Hudební lázeň

Kdy: 

Kde: studio Jóga., Teplice

Lektorka: Bára Nejedlá Yoga
Čas: 16:00 - 18:00
Cena: 400 Kč

Místo je rezervováno až po uhrazení nevratné zálohy 200 Kč (ve studiu či na účet). Doplatek na místě/na účet. Na akci se vztahují všeobecné storno podmínky.

Rezervace nutná, kapacita míst je omezená! Svou podložku si rezervujte na: info@jogatecka.cz

Zrak je jeden ze smyslů, na který v běžném životě spoléháme nejčastěji. V rámci těchto dvou hodin o něj na nějaký čas "přijdeme", a díky tomu se nám zesílí všechny další smysly.

Po většinu lekce budeme mít zakryté oči maskou na spaní - nebude tak prostor pozorovat, co se děje v okolí či se srovnávat s jinými. Přesuneme pozornost dovnitř, budeme sami sobě více naslouchat a necháme se vést. V průběhu celé lekce budeme pracovat s dechem, vonnými oleji a zvukem. Akci poté zakončíme velmi uvolňující relaxací za zvuku hudebních nástrojů.

Co s sebou?

Pohodlné oblečení na cvičení, šátek/maska na oči na spaní (pokud nemáte, bude k zapůjčení ve studiu)

Těším se na vás!

Bára

Hormonální jógová terapie

pro ženy dle Dinah Rodrigués

KDY? připravuje se

ČAS? 10.00-cca 18.00


CENA? 2500,- (v ceně jsou podrobné materiály na domácí cvičení, drobné občerstvení ve studiu)

Rezervace: info@jogatecka.cz

Info k platbě mailem.

Uskuteční se při minimálním počtu 5 účastnic. Kapacita je omezená.


Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodrigués s certifikovanou lektorkou Veronikou Hrabákovou.

Přečtěte si o hormonální józe zde:

https://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/hormonalni-jogova-terapie/


Workshop MARMA Terapie

... sebeléčivý potenciál těla II

Termín: připravuje se na březen 2023
Čas: 10.00- 14.00
Kde: Jóga. (Teplice)
Lektorka: Andrea Knotková
Cena: 950 Kč

Tento workshop volně navazuje na stejnojmenný první díl. Jeho účelem je prohloubit zkušenost a znalost v oblasti marma terapie, a to především formou studia a praxe dalších konkrétních marem a jejich léčebných účinků.

! K účasti na tomto workshopu ale není třeba mít absolvovaný první díl.

Marma terapie je intenzivní ajurvédskou formou práce s tělem za užití marma bodů - míst v těle, kde se setkávají svaly, cévy, kosti, vazivová tkáň a/nebo klouby. V těle je celkem 107 hlavních marma bodů (108mým marma bodem je samotná mysl). Každý marma bod je spojený s konkrétním orgánem v těle, psychickými a emočními tématy, energetickými drahami a specifickým léčivým potenciálem. Marma zjednodušeně řečeno znamená citlivý nebo zranitelný bod, prostor těla. Skrze místa, kde jsme citliví a zranitelní, se nám také může dostat léčení nebo možnosti uvolnění konkrétních tělesně-emočních bloků, se kterými marma pracuje. Práce s marma body pozitivně ovlivňuje konkrétní tělesné orgány a fyzické i energetické dráhy těla, odbourává jejich zatížení a emočně podmíněná témata spojená s nimi na rovině psychické. Obecně lze říci, že marma terapie pomáhá harmonizovat tělo i mysl a uvede člověka do hluboké relaxace, v konkrétních případech pak pracuje s konkrétní tělesně-duševní situací klienta, se kterým si k práci vždy stanovím konkrétní záměr.

Workshop marma terapie Vás provede základem filosofie marma bodů, která je stará jako sama historie Indie, odkud tato vzácná nauka o práci s tělem a duší pochází. Ukážeme si konkrétní body na těle a způsob, jak je možné s nimi pracovat a vysvětlíme, jaký účinek taková práce může mít na naše tělo, mysl i psychiku. Vysvětlíme si, co znamená, když je konkrétní bod výrazně citlivý a jakým způsobem můžeme sebe sama skrze marma body podpořit v sebeléčení v souvisloti se specifickými zdravotními a psychickými problémy.

Tento workshop je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o východní formy léčení, seberozvoj, léčivý potenciál vlastního těla a práci se sebou i s druhými.

www.lunalava.cz www.facebook.com/lulavayoga