Přehled akcí 2021:

(více info níže) 


  • OTEVÍRÁME 24.5.!!!!
  • zůstává úterní online lekce od 19.00
  • 19.-26.6. jógový pobyt na SICÍLII (Veronika)
  • 26.6. Technika základních jógových pozic I (Bára)
  • 27.6. Technika základních jógových pozic II (Bára)
  • 8.-10.10. jógový pobyt v Harrachově ve Skláři (Veronika)
  • 19.-21.11. jógový pobyt v hotelu Amálka (Veronika)

Akce jsou průběžně doplňovány a aktualizovány!


Jóga pro dětiKDY? připravujeme...

ČAS? 16.10-17.00

CENA? 1000,-/1500,-  (10/15 lekcí)


Lekce jógy pro školkové děti od 3-6 let pod vedením Lenky.

Jóga pro děti učí děti spolupracovat, rozvíjet motoriku, naučí je zklidnit se, ale i pořádně zadovádět. Lekce je vedena formou hry a každá lekce je tematicky zaměřena.

Lenka Varclová je nejen skvělou lektorkou dětské jógy, ale také zakladatelkou dětské skupiny Želvička www.zelvicka.eu

Kapacita kurzu je omezena, rezervace nutná:

info@jogatecka.cz


Lekce je BEZ rodičů, ti si mohou skočit zatím do botanické či do Šestidomí:)


Na kurz se vztahují všeobecné storno podmínky, viz záložka "Ostatní".


Absenci na kurzu řešíte individuálně s Lenkou. Nepřítomnost na lekci, prosím, hlašte nejpozději v daný den DOPOLEDNE ! Vaše místo je nabídnuto jednorázově náhradníkům, kteří o lekce také mají zájem.

Při dlouhodobé nemoci lze nárokovat vrácení kurzovného pouze v případě doložení lékařské zprávy. 


Polibek kobry: Múla Meeting - workshop pro ženy


CO? workshop POLIBEK KOBRY

LEKTOR? Barbora Hu

KDY? zrušeno!! Nový termín bude vypsán

ČAS? 10.00-13.00

CENA? 890,- (Místo je rezervováno až po uhrazení celé částky nebo nevratné zálohy 490,- na účet. Info a rezervace mailem info@jogatecka.cz)

Kapacita míst je omezená.

Workshop se uskuteční při minimálním počtu 10 účastníků.

Přihlášky nejpozději do 23.11.

O Báře:

https://www.barborahu-yoga.cz/

Milé jógínky,

reaguji na vaše přání a srdečně zvu na workshop zaměřený na šaktickou formu praxe, kontakt s primární silou, cirkulární a sestupnou dynamikou, receptivitou a ženskou sexualitou v perspektivě čakra jógy®.

Na workshopu se v teoretické části zaměříme na energetiku prvních dvou center, jejich dialog a možné konflikty, promluvíme o praxi v různých fázích cyklu.

V praxi se dotkneme múlákáran jako opory pro pohybovou a emocionální tekutost, naučíme se navázat praktický kontakt s múlabandhou, ášviní a sahadžóli mudrou, praxí prožitkové koncentrace a dechovou potencí.

Součástí workshopu bude sharing group.

Workshopu se mohou zúčastnit i těhotné, avšak bude nutné vynechat některé části praxe.

Pokud máte pochyby v konkrétní otázce kontraidikace, kontaktujte nás prosím emailem.

Těším se na vás. Bb

Prodloužená Jin jóga s aromaterapií

Lektorka: Bára Nejedlá
Termín: plánuje se
Čas: 17.00 - 19.00
Kde: Jóga. (Teplice)
Cena: 300 Kč (Akce, nelze uplatnit permice)

Místo je rezervováno až po uhrazení nevratné zálohy 200,- (ve studiu či na účet). Doplatek na místě/na účet. Na akci se vztahují všeobecné storno podmínky.

Rezervace nutná, kapacita míst je omezená! Svou podložku si rezervujte na: info@jogatecka.cz


Co vás na této provoněné lekci vlastně čeká?
Lekci začneme jako vždy úvodní zklidňující dechovou technikou, a poté se pomalu přesuneme do jednotlivých jinových pozic, které budou tentokrát zpestřeny o různé vůně, které se dotknou nejen našeho těla, ale i mysli. Závěrem těchto dvou voňavých a velice uvolňujících hodin pak bude relaxace s aromaterapeutickým dotekem a kapkou směsi éterických olejů pro ještě větší příliv nové energie.


Co je Jin jóga?
Jedná se o jemný styl jógy, který je charakteristický delšími výdržemi v jednotlivých pozicích než na běžné dynamičtější lekci. Využíváme během něj různé pomůcky - deky, bločky a bolstery, které nám usnadňují setrvání v pozicích a umožňují nám dosáhnout ještě většího uvolnění.Při pravidelném praktikování nás dokáže nabít novou energií a uvolnit dlouhotrvající bloky. Po lekci můžete vnímat rozdíly v podobě kvalitního spánku, klidnou mysl a lepší soustředění. Proč právě kombinace Jin jógy a aromaterapie?
Jak už víme, jin jóga dokáže úžasně uvolnit jakékoli bloky v našem těle, a éterické oleje nám pomáhají navodit pocit uvolnění a harmonie. Jejich kombinace tedy ještě více umocní naši psychickou i duševní pohodu, a prohloubí relaxaci. Pro koho Jin jóga je vhodná?
Tento styl jógy je vhodný pro všechny stupně pokročilosti. Velmi vhodný je pro jedince, kteří cítí psychickou únavu, pro ty, kdo mají sedavé zaměstnání, pro sportovce, kteří jsou po tréninku a sportovním výkonu zkrácení či jednostranně zatížení. Co s sebou?
Pohodlné a hlavně teplejší oblečení, které vás nebude omezovat v pohybu. Během lekcí Jin jógy má totiž tělo tendence prochladnout.


Těším se na vás!
Bára

Technika základních jógových pozic I

Termín: 26.6.2021 (Sobota)
Čas: 10.00 - 13.00
Kde: Jóga. (Teplice)
Lektorka: Bára Nejedlá
Cena: 490 Kč (V ceně: skripta, malé občerstvení a čaj)

Místo je rezervováno až po uhrazení nevratné zálohy 290,- (ve studiu či na účet). Doplatek na místě/na účet. Na akci se vztahují všeobecné storno podmínky.

Rezervace nutná, kapacita míst je omezená! Svou podložku si rezervujte na: info@jogatecka.cz


Jste jógový nováček, a chcete se už na začátku vaší jógové cesty naučit správné provedení pozic? Nebo na lekce jógy chodíte pravidelně, ale přesto vás čas od času napadne otázka: "Dělám to dobře?" Tak pak právě pro vás je určen tento workshop! Během workshopu se zaměříme na detailní vysvětlení techniky základních jógových pozic. Ukážeme si jednotlivé varianty, od těch nejjednodušších, až po ty nejobtížnější.
Naučíme se, jak pozice modifikovat s ohledem na vlastní tělesné dispozice tak, abychom si neubližovali.

Workshop bude rozdělen na dvě části. První část začneme lehkým protažením a dopodrobna si vysvětlíme Pozdrav slunci a jeho varianty. V druhé části už se zaměříme na základní jógové pozice, jako jsou například Střecha, Bojovníci a další pozice. Každé pozici se budeme věnovat mnohem detailněji, než bývá možné v běžných lekcích jógy. Společný čas zakončíme zaslouženou vedenou relaxací s kapkou éterického oleje. Z workshopu si pak kromě nových znalostí odnesete i vytištěné materiály s probíranými pozicemi. Pro koho je tento workshop určen?
Tento workshop je vhodný, jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé jogíny. Vůbec nevadí, pokud už jste byli na předchozím termínu - opakování je matka moudrosti.


Těším se na vás!
Bára

Technika základních jógových pozic II

Termín: 27.6.2021 (Neděle)
Čas: 10.45 - 13.45
Kde:  Jóga. (Teplice)
Lektorka: Bára Nejedlá
Cena: 490 Kč (V ceně: skripta, malé občerstvení a čaj)

Místo je rezervováno až po uhrazení nevratné zálohy 290,- (ve studiu či na účet). Doplatek na místě/na účet. Na akci se vztahují všeobecné storno podmínky.

Rezervace nutná, kapacita míst je omezená! Svou podložku si rezervujte na: info@jogatecka.cz


Tento workshop navazuje na workshop "Technika základních jógových pozic I". Zaměříme se během něj na detailní vysvětlení techniky dalších trochu pokročilejších jógových pozic. Zase si ukážeme jednotlivé varianty, od těch nejjednodušších, až po ty nejobtížnější. A naučíme se, jak pozice modifikovat s ohledem na vlastní tělesné dispozice tak, abychom si neubližovali. Prozkoumáme například pozice jako je Tanečník, Most, Půl měsíc a mnoho dalších. Každé z pozic se budeme věnovat mnohem detailněji, než bývá možné v běžných lekcích jógy a společný čas pak zakončíme zaslouženou vedenou relaxací s kapkou éterického oleje. Z workshopu si kromě nových znalostí odnesete i vytištěné materiály s probíranými pozicemi.


Pro koho je tento workshop určen?
Tento workshop je vhodný, jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé jogíny. Pro účast na tomto workshopu není podmínku absolvování workshopu "Technika základních jógových pozic I".

Těším se na vás!
Bára

Hormonální jógová terapie

pro ženy dle Dinah Rodrigués

KDY? 10. červenec 2021

ČAS? 10.00-cca 18.00


CENA? 2500,- (v ceně jsou podrobné materiály na domácí cvičení, drobné občerstvení ve studiu)

Rezervace: info@jogatecka.cz

Info k platbě mailem.

Uskuteční se při minimálním počtu 5 účastnic. Kapacita je omezená.


Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodrigués s certifikovanou lektorkou Veronikou Hrabákovou.

Přečtěte si o hormonální józe zde:

https://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/hormonalni-jogova-terapie/