Jednorázové vstupné

Lekce 60min a 75min- power, hatha, večerní, jemná, jin, dynamická, těhotenská

120 Kč

Permanentka 10 vstupů

Platnost 3 měsíce

1000 Kč

Permanentka 5 vstupů

POUZE- Jóga pro těhotné, platnost 6 týdnů

500 Kč

Individuální lekce

Vztahuje se na všechny styly jógy (yin, hatha, power, dětská, hormonální...)

Podmínky viz níže.


od 500 Kč

Opakovací lekce hormonální jógy

Pro absolventky základního kurzu

300 Kč

Hormonální jógová terapie

Seminář/kurz

2 600 Kč

Dětská jóga KURZ

10 lekcí

1600 Kč

Permanentky jsou časově omezeny (10 vstupů na 3 měsíce, těhotenská jóga 5 vstupů na 6 týdnů). Zvažte, prosím, zvládnete-li za dané časové období permanentku vychodit. Pokud nestihnete ze závažných zdravotních důvodů a doložíte zprávu od lékaře, lze platnost prodloužit. V opačném případě permanentka propadá a nelze nárokovat její prodloužení.

Je (po dohodě) přenositelná.

Vstup z permanentky se vztahuje pouze na otevřené lekce. Není možné uplatnit vstup na zvláštní a prodloužené akce či workshopy a semináře.

Dítě do 15 let na lekci s dospělými (tzn. cvičící samo na podložce) za 120,- (či z permice).

Nejste vázáni vkládáním kreditu a předplácením otevřených lekcí, proto nedorazíte-li na lekci, oznamte tuto skutečnost nejméně 3 hodiny před začátkem lekce. V opačném případě po Vás bude požadována úhrada lekce v plné výši.

Pokud si na vlastní žádost předplatíte lekce (otevřené či individuální) je nutné vyčerpat vklad během 6ti měsíců od data předplacení.

Na termín individuální lekce je vybírána nevratná záloha 50%, která v případě nedodržení termínu propadá (neomluvení a zrušení lekce méně než 24 hodin předem). Příplatek za individuální lekce o víkendu.