Jednorázové vstupné

Lekce 60min a 75min- power, hatha, večerní, jemná, jin, dynamická

100 Kč

Jednorázové vstupné - těhotenská jóga

Jóga pro těhotné a po porodu, 60min

120 Kč

Dětská jóga

Otevřená lekce

100 Kč

Permanentka 10 vstupů

Platnost 3 měsíce

900 Kč

Permanentka 5 vstupů

POUZE- Jóga pro těhotné, platnost 6 týdnů

500 Kč

Individuální lekce

Vztahuje se na všechny styly jógy (yin, hatha, power, dětská, hormonální...)


od 400 Kč

Hormonální jógová terapie

Seminář/kurz

2 400 Kč

Dětská jóga KURZ

10 lekcí

1000 Kč

BabYoga KURZ

10 lekcí


1300 Kč

Permanentky jsou časově omezeny (10 vstupů na 3 měsíce, těhotenská jóga 5 vstupů na 6 týdnů). Zvažte, prosím, zvládnete-li za dané časové období permanentku vychodit. Pokud nestihnete ze závažných zdravotních důvodů a doložíte zprávu od lékaře, lze platnost prodloužit. V opačném případě permanentka propadá a nelze nárokovat její prodloužení.

Je přenositelná.

Vstup z permanentky se vztahuje pouze na otevřené lekce. Není možné uplatnit vstup na zvláštní a prodloužené akce či workshopy a semináře.

Dítě do 15 let na lekci s dospělými (tzn. cvičící samo na podložce) stále za 50,-

Nejste vázáni vkládáním kreditu a předplácením otevřených lekcí, proto nedorazíte-li na lekci, oznamte tuto skutečnost nejméně 3 hodiny před začátkem lekce. V opačném případě po Vás bude požadována úhrada lekce v plné výši.

Pokud si na vlastní žádost předplatíte lekce (otevřené či individuální) je nutné vyčerpat vklad během 6ti měsíců od data předplacení.

Na termín individuální lekce je vybírána záloha 50%, která v případě nedodržení termínu propadá (neomluvení a zrušení lekce méně než 24 hodin předem). Příplatek za individuální lekce o víkendu.