POBYTY S JÓGOU

Relax, odpočinek, jóga...

Víkendy pořádáme primárně  ve spolupráci s cestovní kanceláří CK Fit.

Snažím se vybírat tak, abychom byli všichni spokojeni- rodiny s dětmi, majitelé psů, koček i papoušků, milovníci přírody a turistických tras.

Počet míst na pobyty je omezen z důvodu Vašeho pohodlí a dostatečného prostoru na cvičení, ale i proto, abych se Vám mohla více věnovat. Proto neváhejte a rezervujte si místo včas! Nenechávejte rezervaci na poslední chvíli, může se stát, že hotel již nebude disponovat dostatečnou kapacitou a na vybraný pobyt se nedostanete.


Proč jet na víkend/pobyt s jógou?

Máte možnost se dozvědět a vyzkoušet mnohem více než na klasické hodině, kde zpravidla nezbývá čas. Víkendové lekce jsou delší oproti klasickým 60 minutám na běžné lekci. Vyzkoušíte si jógu s pomůckami, ke kterým se možná normálně také nedostanete.

Můžeme společně vyzkoušet pokročilejší varianty pozic, techniky dechu, techniky pozic, vedené relaxace, různé styly jógy.

Jógový pobyt 11.-13.10. s Bárou- poslední místaJógový víkendový pobyt s lektorkou Bárou Nejedlou.

Více info:


BALI 21.10.-30.10. - poslední možnost! 3L vilka na vyžádání, jinak obsazeno


10 dní/9 nocí/ 2 lekce jógy denně..

Pobyt je momentálně zaplněn a kapacita jen na vyžádání. Možnost vilky (pro 6 osob a příplatek 2000,-/o) v blízkosti hlavních bungalovů!

pro inspiraci:  https://www.youtube.com/watch?v=m0pXnwqaNhM

Odkaz pro více informaci a rezervace:

Listopadová Amálka 22.-24.11. - obsazeno


Můžete se těšit na tyto lekce jógy: jemná ranní jóga, večerní jóga, power jóga, workshop se cvičením (dechové techniky, jógové pomůcky).
V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, FIT jógový program, neomezený vstup do hotelového bazénu s vířivkou, wellness v určených časech, parkovné, místní poplatky.
Třílůžkový pokoj na vyžádání.
Jednolůžkový pokoj za příplatek! Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.

Rok 2020.... těšte se:

Připravují se již pobyty i na rok 2020...

Penzion UKO Bedřichov 13.-15.3. 2020

Sicílie s BioAmore v květnu

Harrachovský Sklář 5.-7.6.2020

Bohemian Cottage prodloužený víkend 25.-28.9. 2020