POBYTY S JÓGOU

Relax, odpočinek, jóga...

Víkendy pořádám ve spolupráci s cestovní kanceláří CK Fit.

Snažím se vybírat tak, abychom byli všichni spokojeni- rodiny s dětmi, majitelé psů, koček i papoušků, milovníci přírody a turistických tras.

Počet míst na pobyty je omezen z důvodu Vašeho pohodlí a dostatečného prostoru na cvičení, ale i proto, abych se Vám mohla více věnovat. Proto neváhejte a rezervujte si místo včas! Nenechávejte rezervaci na poslední chvíli, může se stát, že hotel již nebude disponovat dostatečnou kapacitou a na vybraný pobyt se nedostanete.


Proč jet na víkend/pobyt s jógou?

Máte možnost se dozvědět a vyzkoušet mnohem více než na klasické hodině, kde zpravidla nezbývá čas. Víkendové lekce jsou delší oproti klasickým 60 minutám na běžné lekci. Vyzkoušíte si jógu s pomůckami, ke kterým se možná normálně také nedostanete.

Můžeme společně vyzkoušet pokročilejší varianty pozic, techniky dechu, techniky pozic, vedené relaxace, různé styly jógy.

Harrachov Orea Resort Sklář 31.5.-2.6.- obsazeno


Můžete se těšit na lekce zaměřené na zdravá záda, pevný střed a dechové techniky: večerní powerjóga, večerní jóga (90 min.), ranní jóga, workshop se cvičením (120 min.).

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (strava forma bohatého bufetu), jógový program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné.

Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Lektorka: Mgr. Veronika Hrabáková, tel.: 775 174 705, veronikahrab@centrum.cz,

check-in od 15 hod., check-out do 12 hod.,
snídaně 7-10:30 hod., večeře 17:30-20:30 hod.
Pátek:
18.30- 19.45 power jóga pevný střed

Sobota:
10.30-12.30 workshop a dechové techniky
18.00-19.30 power jóga pevný střed

Neděle:
7.30-8.45 ranní jóga zdravá záda


BALI říjen 2019 - poslední možnost! Vilka s bazénem či 3L bungalov


10 dní/9 nocí/ 2 lekce jógy denně..

Pobyt je momentálně zaplněn a kapacita jen na vyžádání. Možnost vilky (pro 6 osob a příplatek 2000,-/o) v blízkosti hlavních bungalovů!

pro inspiraci:  https://www.youtube.com/watch?v=m0pXnwqaNhM

Odkaz pro více informaci a rezervace:

Listopadová Amálka 22.-24.11. - plní se


Můžete se těšit na tyto lekce jógy: jemná ranní jóga, večerní jóga, power jóga, workshop se cvičením (dechové techniky, jógové pomůcky).
V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, FIT jógový program, neomezený vstup do hotelového bazénu s vířivkou, wellness v určených časech, parkovné, místní poplatky.
Třílůžkový pokoj na vyžádání.
Jednolůžkový pokoj za příplatek! Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.

Rok 2020....

Připravují se již pobyty i na rok 2020... Penzion UKO Bedřichov, Cottage....