POBYTY S JÓGOU

Relax, odpočinek, jóga...

Víkendy pořádám ve spolupráci s cestovní kanceláří CK Fit.

Snažím se vybírat tak, abychom byli všichni spokojeni- rodiny s dětmi, majitelé psů, koček i papoušků, milovníci přírody a turistických tras.

Počet míst na pobyty je omezen z důvodu Vašeho pohodlí a dostatečného prostoru na cvičení, ale i proto, abych se Vám mohla více věnovat. Proto neváhejte a rezervujte si místo včas! Nenechávejte rezervaci na poslední chvíli, může se stát, že hotel již nebude disponovat dostatečnou kapacitou a na vybraný pobyt se nedostanete.


Proč jet na víkend/pobyt s jógou?

Máte možnost se dozvědět a vyzkoušet mnohem více než na klasické hodině, kde zpravidla nezbývá čas. Víkendové lekce jsou delší oproti klasickým 60 minutám na běžné lekci. Vyzkoušíte si jógu s pomůckami, ke kterým se možná normálně také nedostanete.

Můžeme společně vyzkoušet pokročilejší varianty pozic, techniky dechu, techniky pozic, vedené relaxace, různé styly jógy.

Mega víkend CK Fit- Harrachov Orea Sklář 26.-28.10.- téměř obsazeno!


Program:  cvičení bude probíhat ve více sálech najednou, máte jedinečnou možnost vyzkoušet styly cvičení, které Vám vyhovují či chcete vyzkoušet poprvé.

Jak to funguje?
uděláte si rezervaci a vyberte si svůj oblíbený program dle nabídky konkrétního lektora - nutno v rezervaci označit (POZOR OZNAČUJETE VŽDY JEDNOHO LEKTORA).  Tento program si tím zarezervujte jako Váš hlavní - místo máte tedy automaticky rezervováno + máte možnost vyzkoušet zdarma lekce z nabídky ostatních lektorů (ty si budete moci rezervovat po příjezdu do hotelu - na recepci budou k dispozici seznamy volných míst na ostatní lekce a lektory).
Pro Vaše děti připravujeme ZDARMA doprovodný program - kruháček a sportovní hry (děti od 5-ti let).

Styly cvičení:
Powerjóga, Hatha jóga, SM-systém, Pilates, Vinyasa jóga, Jemná ranní jóga, Flow jóga, Jóga - pohyblivé kyčle, Kruhový trénink, Hula hoop - cvičení s obručí pro začátečníky, břišní pekáč/pevný zadek, stretching ve dvojících + aktivní regenerace těla pomocí míčku

Cena zahrnuje:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, polopenzi (forma bohatého studeného i teplého rautu), vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné, Harrachov Card-karta plná výhod, dárek od CK FIT, cvičební program


Listopadová Amálka - Vodochody u Roudnice, 9.-11.11.2018 : obsazeno

Můžete se těšit na 5 lekcí zaměřených na střed těla: Jemná ranní jóga, večerní powerjóga a jóga pro větší flexibilitu.
V ceně zahrnuto:
ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, polopenze, FIT jógový program, neomezený vstup do hotelového bazénu s vířivkou, wellness v určených časech, parkovné, místní poplatky.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!
Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.
Otevírací doba: bazén s vířivkou od 10:00 do 22:00 hod.
Možnost objednání masáží na emailu: lucie@hotel-amalka.cz
check-in: pátek, od 14 hod,
check-out: neděle, do 10 hod.
Časová sleva do 30.9.2018!


BALI říjen 2019 - již nyní rezervujte!


10 dní/9 nocí/ 2 lekce jógy denně..

pro inspiraci:  https://www.youtube.com/watch?v=m0pXnwqaNhM

Odkaz pro více informaci a rezervace: