OSTATNÍ

Znát vlastní tělo...

Je důležité znát vlastní tělo a jóga Vám    k tomu může pomoci. Lektoři na lekcích jsou certifikovaní a dále se vzdělávají, nesuplují však lékaře, lékárníky ani psychology a jiný zdravotní personál.       V případě pochybností či zdravotních obtíží konzultujte svůj zdravotní stav       a vhodnost cvičení se svým ošetřujícím lékařem.

Tím, že k nám chodíte, přijímáte zodpovědnost za svou schránku, nasloucháte doporučením lektora a své tělo nepřepínáte, respektujete svůj aktuální zdravotní stav.

Studio Jóga. a jeho lektoři nemohou nést zodpovědnost za případná zranění.


Dárkový poukaz si můžete nechat vypsat na otevřené lekce či konkrétní požadavek jako např. individuální lekce, hormonální jógová terapie apod. 

Zakoupíte-li určitý počet lekcí, nelze poukaz uplatnit na workshopy, semináře, prodloužené lekce a zvláštní akce.

Částka není vratná. Platnost poukazu je omezena.

Ochrana osobních údajů.

Velmi si cením svých klientů, a proto je pro mě ochrana osobních údajů, ochrana klienta, na prvním místě. Veškeré údaje, kterých se mi dostává skrze webové stánky, chráním a zpracovávám v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje získávám pouze na základě dobrovolného rozhodnutí klienta, například při vyplnění odběru novinek a klient si může kdykoli zažádat o vymazání z odběru.

Osobní údaje nejsou poskytovány třetím stranám.

Pokud se klient rozhodne vložit osobní údaje na naše webové stránky, souhlasí tak s marketingovou komunikací v podobě zasílání novinek, zajímavých článků, odkazů a nových informací.

Z této komunikace se klient může kdykoli odhlásit (v emailu či telefonátem).

Storno podmínky.

Na běžné otevřené lekce se storno podmínky momentálně nevztahují, a proto prosím včas oznamte, pokud na lekci nemůžete dorazit. Uvolníte místo pro ostatní zájemce, kteří se na lekce nedostali. Rezervaci zkuste zrušit alespoň 12 hodin předem.

Workshopy, semináře a kurzy:

Vaše místo je rezervováno až po přijetí platby.

Po provedení rezervace uhraďte akci do 14 dnů.

Zrušení rezervace 14 dní před konáním akce:  storno 50%.

Zrušení rezervace 7 dní před akcí:

storno 100%

Lze poslat náhradníka, pokud se nemůžete akce zúčastnit.  Náhradníka sháníte sami!

Storno podmínky jsou platné od 14.1.2018

Storno poplatky zahrnují administrativu spojenou s pořádáním akce.