Mgr. Veronika Hrabáková

S jógou jsem se poprvé setkala na gymnáziu a v knihovně rodičů v podobě André Van Lysebetha. Poté jsem na vysoké škole poznávala a zkoušela nové lektory a styly jógy. Nyní je se mnou jóga již 15 let, lektorsky od roku 2011.

Pro mě je jóga výborný, zdravý pohyb propojený s všudypřítomným a velice důležitým dechem, způsobem, jak se naučit zpomalit a neřešit nepodstatné věci, nesoudit věci, o kterých nic nevíte. Chci lidem předávat příjemný pocit po hodině, chtěla bych, aby lidé sami viděli, co jóga dokáže. Bude to znít jako klišé, ale největší motivací je pro mě feedback od lidí, s čím vším jim jóga pomohla, jak je ovlivnila. A věřte, že jsem ještě neslyšela, že by někomu zničila život.

Více o mně/vzdělávání apod. zde:

https://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/o-mne/

Radka Šauerová


Radka je certifikovanou lektorkou  a lektorkou dětské jógy. Na svých lekcích vychází z klasické hatha jógy. Zaměřuje se na protahování a uvolňování těla. Meditace a dechová cvičení nebudou chybět.

Lekce jsou vhodné pro ty, kdo s jógou začínají, osoby ve zralém věku nebo pro ty, kteří upřednostňují protažení, relaxaci, jemné rozhýbání  a zaměření se na dechové techniky.


Bude mi potěšením se s Vámi potkávat.

Kontakt: 725 726 158Lenka Varclová

Lenka je tak trochu snílek s dětskou duší. Fascinuje ji dětský svět, a proto se dala právě touto cestou- vybudovala před osmi lety dětskou miniškolku v Ústí nad Labem. Děti jsou pro ni velkým zdrojem energie a inspirace, a nejen proto se stala  lektorkou dětské jógy.


Lenka:

"Neznám krásnější relax, odpočinek, pohyb, který zahřeje na těle i na duši. Jóga je pro mě obrovský dar! Cesta, která nikdy nekončí. Cesta, která nabízí neskutečné množství možností a každý si v ní najde to své.  Baví mě to hledání, nacházení, porozumění svému tělu, svému já.

Budu ráda, když se ke mně přidáte . . . Již brzy se těším na vaše dětičky, jak si spolu zařádíme - a že to umíme rozjet. Těším se na vás!"

Kontakt: 739 828 598

www.zelvicka.eu

Bára Nejedlá


Bára je nejnovější milou posilou našeho jógového týmu. 

Je certifikovanou lektorkou Hatha jógy, ale sama se považuje za věčnou studentku. K józe jako fyzickému cvičení jí před pár lety přivedla meditace. Nyní jógu vnímá jako cestu, která probíhá i mimo podložku. A právě to je věc, kterou chce předávat na svých lekcích. Klade důraz na správné provedení, delší výdrže v pozicích a individuální péči ke každému jednotlivci.

Přijďte se s ní seznámit již 23.11.