Mgr. Veronika Hrabáková

S jógou jsem se poprvé setkala na gymnáziu a v knihovně rodičů v podobě André Van Lysebetha. Poté jsem na vysoké škole poznávala a zkoušela nové lektory a styly jógy. Jóga je v mém životě od mých 18ti let, lektorsky od roku 2011. Na lekcích vycházím nejen z vývojové kineziologie, ale využívám i rozličně a rozličné pomůcky.

Pro mě je jóga výborný, zdravý pohyb propojený s všudypřítomným a velice důležitým dechem, způsobem, jak se naučit zpomalit a neřešit nepodstatné věci, nesoudit věci, o kterých nic nevíte. Chci lidem předávat příjemný pocit po hodině, chtěla bych, aby lidé sami viděli, co jóga dokáže. Bude to znít jako klišé, ale největší motivací je pro mě feedback od lidí, s čím vším jim jóga pomohla, jak je ovlivnila. A věřte, že jsem ještě neslyšela, že by někomu zničila život.

Více o mně/vzdělávání apod. zde:

https://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/o-mne/

Bc. Bára Nejedlá


Je certifikovanou lektorkou Hatha jógy, ale sama se považuje za věčnou studentku. K józe jako fyzickému cvičení jí před pár lety přivedla meditace. Nyní jógu vnímá jako cestu, která probíhá i mimo podložku. A právě to je věc, kterou chce předávat na svých lekcích. Klade důraz na správné provedení, delší výdrže v pozicích a individuální péči ke každému jednotlivci.

Více o Báře: https://www.baranejedla.com/


Mgr. Nina Lapáčková


S powerjógou se pravidelně setkávám již od svých vysokoškolských studií. Postupem času jsem při praktikování začala odhalovat, že při správném nastavení těla v jednotlivých pozicích se jóga stává velmi šetrnou a přes fyzické jógování a dynamičnost se do mého života začala nenásilně dostávat jóga se všemi jejími aspekty- i pomalými a klidnými verzemi jógy.

Také sport je neodmyslitelnou součástí mého života a nechybí ani v mém volném čase. Proto vím, jak jsou pro tělo kompenzační cvičení důležitá a jóga je v tomto ohledu perfektní.

Na ranních hodinách bude kladen důraz na protahování a aktivaci a nastartování těla na celý den. Večerní hodiny se ponesou na vlně dynamických a silových sekvencí. Jak ranní tak večerní lekce budou vhodné pro začátečníky a sportovce, kteří hledají vhodnou kompenzaci k běhu, cyklistice, lyžování...


Mgr. Pavla Limberská


Aktivní sportovní život s vlastními i cizími dětmi mě neuchránil před zdravotními problémy sedavého zaměstnání. Proto jsem v roce 2011 začala cvičit pilates a u dr. Blahušové získala svůj první certifikát. Šel čas a filozofický přesah jógy převážil nad praxí Josefa Pilatese, který z asánové praxe čerpal. S Evou Hager Forsterlechner jsem objevila Spiraldynamik a Iyengar jógu a v roce 2016 potkala Knaislovi, výrazné lidské i pedagogické osobnosti v českém prostředí jógy. Koncept fyziologicky správného nastavení těla v józe mě učil dr. Čumpelík, který ve svých lekcích pracuje na odstranění chybných stereotypů a objevování původních, které nám příroda dala. Toho se v lekcích držím, ve vlastní praxi i pokud vedu praxi jiných.

Umět se uvolnit, nadechnout a vydechnout, zapojit svaly ve správném pořadí, používat funkční opory, klidně sedět sám se sebou, dostat se za myšlenky.... jóga je cesta.

Kristina Pejchová


Zvu Vás na hodiny Vinyasa jógy, která bude o našem společném plynutí a o Vašem vlastním bytí. Mé hodiny jsou většinou jemné, ale ráda si občas hraji také s dynamičtější sekvencí. Každá lekce je jedinečná, jelikož je hlavně o Vás, o Vašich potřebách. Propojením energií společně tvoříme jedinečnost každé lekce. Důležitými aspekty je také pranajáma (dechová cvičení) a relaxace. S radostí do hodin zařazuji i hudební meditaci. Již od dětství se věnuji hudbě, tanci a pohybu. Slovo jóga mě vždy neuvěřitelně přitahovalo. Až mě tato síla přivedla do indického Rishikeshe, kde jsem objevila tajemství a krásy této pradávné techniky. Dále jsem studovala jógu i zde v Praze a měla jsem tu čest na své cestě potkat mnoho výborných učitelů. S láskou a pokorou chci předávat a sdílet to, co mne činní šťastnou. A tak přivést k radosti a ke štěstí každého s Vás. Těším se na naše setkání. .