Mgr. Veronika Hrabáková

S jógou jsem se poprvé setkala na gymnáziu a v knihovně rodičů v podobě André Van Lysebetha. Poté jsem na vysoké škole poznávala a zkoušela nové lektory a styly jógy. Nyní je se mnou jóga již 15 let, lektorsky od roku 2011.

Pro mě je jóga výborný, zdravý pohyb propojený s všudypřítomným a velice důležitým dechem, způsobem, jak se naučit zpomalit a neřešit nepodstatné věci, nesoudit věci, o kterých nic nevíte. Chci lidem předávat příjemný pocit po hodině, chtěla bych, aby lidé sami viděli, co jóga dokáže. Bude to znít jako klišé, ale největší motivací je pro mě feedback od lidí, s čím vším jim jóga pomohla, jak je ovlivnila. A věřte, že jsem ještě neslyšela, že by někomu zničila život.

Více o mně/vzdělávání apod. zde:

https://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/o-mne/

Radka Šauerová


Jmenuji se Radka Šauerová. Styl jógy, ze kterého budu při hodinách vycházet, je hathajóga, což je klasický styl jógy. Zaměřím se na protahování a uvolňování těla. Meditace a dechová cvičení nebudou chybět.

Lekce jsou vhodné pro ty, kdo s jógou začínají, osoby ve zralém věku nebo pro ty, kteří upřednostňují protažení, relaxaci, jemné rozhýbání  a zaměření se na dechové techniky.


Bude mi potěšením se s Vámi potkávat.

Kontakt: 725 726 158Lenka Varclová

Jmenuji se Lenka Varclová a jsem tak trochu snílek s dětskou duší. Mám ráda dětský svět, který mě snad nikdy nepřestane fascinovat. Proto jsem si před osmi lety vybudovala dětskou miniškolku v Ústí nad Labem. Děti jsou pro mě velkým zdrojem energie a inspirace.

STEJNĚ JAKO JÓGA.

Neznám krásnější relax, odpočinek, pohyb, který zahřeje na těle i na duši. Jóga je pro mě obrovský dar! Cesta, která nikdy nekončí. Cesta, která nabízí neskutečné množství možností a každý si v ní najde to své.  Baví mě to hledání, nacházení, porozumění svému tělu, svému já.

Budu ráda, když se ke mně přidáte . . .

Již brzy se těším na vaše dětičky, jak si spolu zařádíme - a že to umíme rozjet.

Těším se na vás!

Lenka, dětská jóga

Kontakt: 739 828 598

www.zelvicka.eu