Mgr. Veronika Hrabáková

S jógou jsem se poprvé setkala na gymnáziu a v knihovně rodičů v podobě André Van Lysebetha. Poté jsem na vysoké škole poznávala a zkoušela nové lektory a styly jógy. Jóga je v mém životě od mých 18ti let, lektorsky od roku 2011. Na lekcích vycházím nejen z vývojové kineziologie, ale využívám i rozličně a rozličné pomůcky.

Pro mě je jóga výborný, zdravý pohyb propojený s všudypřítomným a velice důležitým dechem, způsobem, jak se naučit zpomalit a neřešit nepodstatné věci, nesoudit věci, o kterých nic nevíte. Chci lidem předávat příjemný pocit po hodině, chtěla bych, aby lidé sami viděli, co jóga dokáže. Bude to znít jako klišé, ale největší motivací je pro mě feedback od lidí, s čím vším jim jóga pomohla, jak je ovlivnila. A věřte, že jsem ještě neslyšela, že by někomu zničila život.

Více o mně/vzdělávání apod. zde:

https://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/o-mne/

Lenka Varclová

Lenka je tak trochu snílek s dětskou duší. Fascinuje ji dětský svět, a proto se dala právě touto cestou- vybudovala před osmi lety dětskou miniškolku v Ústí nad Labem. Děti jsou pro ni velkým zdrojem energie a inspirace, a nejen proto se stala  lektorkou dětské jógy. Její lekce jsou vždy perfektně připravené a propracované, děti se nenudí.

Nyní si rozšířila vzdělání i o Instruktora jógy pro dospělé a bude se na vás těšit na dynamičtějších lekcích.


Lenka:

"Neznám krásnější relax, odpočinek, pohyb, který zahřeje na těle i na duši. Jóga je pro mě obrovský dar! Cesta, která nikdy nekončí. Cesta, která nabízí neskutečné množství možností a každý si v ní najde to své.  Baví mě to hledání, nacházení, porozumění svému tělu, svému já."
Bc. Bára Nejedlá


Je certifikovanou lektorkou Hatha jógy, ale sama se považuje za věčnou studentku. K józe jako fyzickému cvičení jí před pár lety přivedla meditace. Nyní jógu vnímá jako cestu, která probíhá i mimo podložku. A právě to je věc, kterou chce předávat na svých lekcích. Klade důraz na správné provedení, delší výdrže v pozicích a individuální péči ke každému jednotlivci.

Více o Báře: https://www.baranejedla.com/


Mgr. Nina LapáčkováS powerjógou se pravidelně setkávám již od svých vysokoškolských studií. Postupem času jsem při praktikování začala odhalovat, že při správném nastavení těla v jednotlivých pozicích se jóga stává velmi šetrnou a přes fyzické jógování a dynamičnost se do mého života začala nenásilně dostávat jóga se všemi jejími aspekty- i pomalými a klidnými verzemi jógy.

Také sport je neodmyslitelnou součástí mého života a nechybí ani v mém volném čase. Proto vím, jak jsou pro tělo kompenzační cvičení důležitá a jóga je v tomto ohledu perfektní.

Na ranních hodinách bude kladen důraz na protahování a aktivaci a nastartování těla na celý den. Večerní hodiny se ponesou na vlně dynamických a silových sekvencí. Jak ranní tak večerní lekce budou vhodné pro začátečníky a sportovce, kteří hledají vhodnou kompenzaci k běhu, cyklistice, lyžování...

Nina se momentálnězačíná věnovat více svému bříšku, a proto za ní lekce bere Eva. Ranní lekce dočasně zrušena.

Mgr. Eva Šafáriková

Říká se, že jóga se nám v životě objeví, když ji nejvíce potřebujeme. A nejinak tomu bylo i u mě. Díky józe jsem zažila něco pro mě do té doby nepoznané: uvědomění si vlastního těla, zklidnění neklidné mysli a radost z pohybu.

Během několika let jsem střídala různé styly jógy od hot jógy až po jin jógu. Musím dát ale za pravdu všem, co říkají, že jóga je jen jedna a záleží pouze na naší aktuální náladě, jak se praxe bude vyvíjet.

Nejdůležitější je pro mě pocit spokojenosti a pohody, který mám jak na podložce, tak mimo ni. Jóga mě učí poznat samu sebe a brát se bez výčitek taková, jaká jsem.
Hanka Zoubková


Jóga si mě našla asi v roce 2014. Začala jsem navštěvovat lekce jógy. Byla jsem velice nadšená, jaké benefity jóga přináší. Bylo to přesně to,  co jsem hledala. Věděla jsem, že jóga je už dávno v mém srdci a asány to jen dolaďují. Začala jsem studovat její podstatu- to, že jóga není jen tělesné cvičení, ale uvědomění si vlastního těla a spojení s naším vnitřním Já. Jóga se stala součástí mého života. Velice mě naplňuje předávat jógu dál. Mé lekce jsou zaměřeny na uvědomění si sebe sama, tady a teď. Jóga je pro mě studium na celý život, vždy je v sobě co objevovat.

Kristýna Pejchová


Zvu Vás na hodiny Vinyasa jógy, která bude o našem společném plynutí a o Vašem vlastním bytí. Mé hodiny jsou většinou jemné, ale ráda si občas hraji také s dynamičtější sekvencí. Každá lekce je jedinečná, jelikož je hlavně o Vás, o Vašich potřebách. Propojením energií společně tvoříme jedinečnost každé lekce. Důležitými aspekty je také pranajáma (dechová cvičení) a relaxace. S radostí do hodin zařazuji i hudební meditaci. Již od dětství se věnuji hudbě, tanci a pohybu. Slovo jóga mě vždy neuvěřitelně přitahovalo. Až mě tato síla přivedla do indického Rishikeshe, kde jsem objevila tajemství a krásy této pradávné techniky. Dále jsem studovala jógu i zde v Praze a měla jsem tu čest na své cestě potkat mnoho výborných učitelů. S láskou a pokorou chci předávat a sdílet to, co mne činní šťastnou. A tak přivést k radosti a ke štěstí každého s Vás. Těším se na naše setkání. .